Prenájom, úplne nový 1 izbový byt, Bratislava I – Staré Mesto, Drotárska cesta, kompletne zariadený - [7.11.2017]
Zmazať/Editovať/Topovať
Ponúkam na prenájom úplne nový (budete prvý podnájomník) 1-izbový byt so spacím kútom nachádzajúci sa v Bratislave I – Staré Mesto, na Drotárskej ceste, na 3. poschodí s výťahom, s balkónom, celková výmera 44,24 m2, z toho pivnica o výmere 3,18 m2. Byt je súčasťou úspešného projektu Rezidencie MACHNÁČ. Nachádza sa vo veľmi tichej a pokojnej lokalite, blízkosť Horského parku poskytuje vynikajúce podmienky na oddych.
Byt sa prenajíma plne zariadený novým nábytkom a spotrebičmi vrátane umývačky riadov, práčky, mikrovlnky, chladničky, LED televízora s káblovkou a vysokorýchlostným internetom. V kúpeľni je sprchový kút s protišmykovou vaničkou, úchytné madlá vo WC aj sprche. Balkón je vybavený záhradným nábytkom (2x stolička plus stôl). K bytu patrí aj parkovacie státie priamo pri dome.
Byt je k dispozícií na prenájom ihneď, obhliadky si je možné dohodnúť telefonicky alebo mailom.
VÝHODY:
- kvalitná novostavba
- bezbariérový prístup do bytu
- oddelený spací kút
- optický internet, káblová televízia
- pekné prostredie s dobre udržiavanou zeleňou
- detské ihrisko a lavičky vo vnútrobloku
- vlastné parkovanie
Cena nájmu vrátane parkovania: 700€/mesiac
Záloha na energie, internet, káblovku, služby a poplatky správcovskej spoločnosti: 120€/mesiac (vyúčtuje sa podľa skutočnej spotreby 1x ročne).
Neplatíte žiadnu províziu ani iné poplatky okrem depozitu (kaucie) vo výške jedného mesačného nájmu vopred. Ten Vám bude pri odsťahovaní, v prípade, že nebudú žiadne nedoplatky za energie a správcovské poplatky, a byt nebude poškodený, v plnej výške vrátený.
Kontakt: +421905437010
Realitné kancelárie a AirBnB biznisy prosím, aby ma nekontaktovali. Ďakujem.
  • Meno : Eva
  • Telefon : 421 905 437 010

  • Lokalita : Bratislava

  • Cena : 700 €