Sprchovy kut - [21.9.2017]
Zmazať/Editovať/Topovať
Predam sprchovu vanu. Vana ma 9,5 roka a je v dobrom stave.Vyska je 204 cm, vonkajsia dlzka je 260 cm a sirka je 111 cm. Rozmery : 150x85x40.
Pre viac info ma kontaktujte na tel.cisle 0905821111
Cena 350 €
Pri rychlom jednani dohoda mozna.
popis : Parný box BIG s veľkou vaňou je určený pre väčšie kúpeľne. Tento plne vybavený parný box Vám prinesie maximálny komfort sprchy, vane, masáže aj parné kúpele.
spracovanie
Údržbu parného boxu BIG steam zjednodušujú gumové nopky na ručnej sprchovej hlavici, hornej sprche aj na masážnych tryskách, ktoré zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Spodné kolieska pri dverách sú vycvakávacie, ľahko sa teda pri čistení dostanete aj do obvykle ťažko prístupných miest. Horná časť dverí je vybavená dvomi kolesami pre hladšie otváranie.
Veľký parný box je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pre dlhú životnosť.
Vybavenie
Pre vašu relaxáciu je v parnom boxe pripravená ručná sprchová hlavica s držiakom, veľká horná sprcha s tropickým dažďom (ktorá je vhodná pre sprchovanie hlavy a chrbta) a samozrejme tiež šesť chrbtových masážnych dýz na stredovom paneli.
Aj v tomto parnom boxe si môžete ešte vylepšiť pôžitok z masáže a sprchy počúvaním obľúbenej hudby, a to vďaka zabudovanému reproduktoru. Rádio sa ovláda pomocou elektronického panelu umiestneného v stredovom paneli a môžete si na ňom naladiť svoju obľúbenú stanicu.
  • Meno : Lucia
  • Telefon : 905 821 111

  • Lokalita : Bratislava

  • Cena : 350 €