FAREBNÉ VYPRACOVANÉ OVČIE KOŽUŠINKY PRIAMO OD VÝROBCU - [3.9.2017]
Zmazať/Editovať/Topovať
♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥
Ponúkam na predaj vypracované ovčie kože v staroružovej farbe najvyššej kvality !!!
Ide o prírodný ECO® produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
Ovčia koža je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Poteší každého milovníka prírody, manželku, deti a v neposlednom rade vášho domáceho miláčika. A práve teraz, vďaka rôznemu farebnému prevedenie už nebudete mať problém dopasovať ich všade, kde chcete.
Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.
Ovčiu kožušinu je možne využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah, zdravotnú pomôcku...
Rozmer koží je v intervale od 90CM-110CM na dĺžku a 60CM-80CM na šírku. Ide o dospelé jedince a výber je náhodný, nakoľko každá ovca je individuálna, teda jedna je širšia, jedna dlhšia.
Všetky sú kategórie A+++, čiže najvyššia kvalita! Ovce boli chované na slovenskej farme vo voľnom výbehu! Nenechajte sa nachytať lacnými poľskými a čínskymi napodobeninami! Najvyššia kvalita iba u nás!!!
Doručenie do 3 pracovných dní!!!
Ak máte záujem, stačí napísať vaše kontaktné údaje a počet kusov do dolného formulára.
Kontaktujte nás na mail (ovcia.kozusina@gmail.com) alebo telefonicky. Radi Vás privítame a pomôžeme s výberom aj u nás v Bardejove.
Podobné názvy sú Ovčie kožušiny , ovčia koža , ovcia vlna , ovcia podložka , ovci koberec a iné ovce.
Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.